top of page

Neler Yapıyoruz?

 

Merhabalar. Dijital Dünya'nızın yapılandırılması ve sizleri anlatan en güzel tasarımlarla sizlere hizmet vermek için buradayız. Webbazze Stüdyosu 12 yılı aşkın tecrübeye sahip Profesyonel tasarım ekibi bulunan ve Dijital Dünya'da birçok kurumun ve kişilerin özel isteklerini yerine getiren bir firmadır. Web sitelerinizi bütün cihazlara uyumluluk içerisinde oluşturan , akıcı , akılda kalıcı siteler oluşturmaya özen gösteriyoruz. Siz de göz alıcı tasarımlarımız için , kişisel veya kurumsal taleplerinizi tarafımıza iletebilir ve ortak kararlar  neticesinde harika bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.  Ayrıca profesyonel grafik tasarım ekibimle firmanıza özel yapılan bir video ile Galerinizi eşsiz bir hale getirerek sosyal platformlarda beğeni alarak müşteri portföyünüzü yükseltmek ilk amacımızdır.

WEBBAZZE Nedir?

 

Webbazze Stüdyosu yeni dünyanın dijital gereksinimlerini karşılamak amacıyla 2018'de kurulmuş bir firmadır. Dİjital Dünya'daki yansımalarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve daima müşteri odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

 

Öncelikle tarafımıza gelen taleplerinizi titizlikle inceliyor ve sizlere renk , yazı karakteri , dizilişler ve içerik hakkında birkaç soru soruyoruz. Aldığımız cevaplar neticesinde sizlere özel olarak bir ücretsiz bir şablon tasarlayarak beğeninize sunuyoruz. Daha sonra eklemek veya değiştirmek istediğiniz noktalarla ilgili detaylı çalışmalar yapıp tekrar beğeninize sunuyoruz. Alan adı ve hosting işlemleri de istendiği takdirde tarafımızca sağlanmaktadır. Siteleriniz kesinlikle güvenlik sertifakaları dahil edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Tarayıcılar tarafından kesinlikle güvensiz site uyarısı almıyorsunuz. Bunlara ek olarak Google Adwords veya Sosyal Medya ( Facebook , İnstagram , Twitter ) reklamlarınızı yöneterek az bütçe ile daha çok kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Site yapım ücreti olarak tek seferliğine, reklamlar veya hosting hizmetlerimizde ise aylık ücretler alıyoruz. Fiyatlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neye İnanıyoruz?

 

Bizler sürekli olarak müşterilerimizin düşüncelerine ve bütçelerini göz önünde bulundurarak ortaya en güzel işleri çıkarmak için çalışıyoruz. Sizlerin bulunduğumuz bu yeni dünyada teknolojik gelişmelere en uygun şekilde ayak uydurması için çalışıyoruz. Öncelikli olarak sizlerin hayallerini baz alıyoruz. Çünkü biliyoruz ki;  Her  Şey Önce Hayal Etmekle Başlar..

bottom of page